Studio 2016

2016 Studio  to kameralne studio fotograficzne, idealne do fotografii portretowej, wizerunkowej (biznes, coaching, korporacje), rodzinnej, dziecięcej oraz packshotowej. Niezwykły klimat nadaje oryginalna podłoga z modrzewia, przedwojenne okna, wysokie (3m)  sufity, fundamenty po piecach węglowych oraz dwa balkony, idealne do relaksu wiosną i latem.

Główny plan zdjęciowy ma powierzchnię ok.28m2, odejście od planu to ok.7m. Studio ma bardzo dobry dostęp do światła dziennego, które na życzenie można regulować roletami półzaciemniającymi bądż wysłonić całkowicie.

Studio znajduje się w kamienicy z 1934 roku w śródmieściu podwarszawskiego Pruszkowa, dokąd z Warszawy dojechać można wygodnie na kilka sposobów samochodem (autostrada A2/obwodnica, Al.Jerozolimskie) , ewentualnie dla osób bez samochodu: SKM S1 oraz WKD (patrz KONTAKT).

W cenie wynajmu (patrz WYNAJEM) znajduje się sprzęt oświetleniowy Elfo wraz z kompletem modyfikatorów, osprzęt pomocniczy (tła kartonowe, zestaw statywów, szeroki wybór blend i folii żelowych), garderoba ze stanowiskiem stylizacyjnym, łazienka, kuchnia, dostęp do Neostrady oraz jedno miejsce parkingowe na zamkniętej posesji. Na każdego Klienta czeka kawa Nespresso oraz wybór herbat.

Cena wynajmu nie zawiera pracy asystenta (opcja ustalana dodatkowo).